Prima Pagina         FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   
Mesaje privateMesaje private  
AutentificareAutentificare  
Fantezie cu homosexuali!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Vise sau fantezii erotice
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Giuli

Data înscrierii: 12/Dec/2006

MesajTrimis: Sâm Dec 30, 2006 4:03 pm    Titlul subiectului: Fantezie cu homosexuali!! Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu cat sunt eu de anormala, dar de multe ori m aexcit foarte mult cand vad poze cu homosexuali sau mi-i imaginez pe acestia....ma termin imediat...Mai are cineva fantezii de genul acesta...Ca pe invers nu sunt garantat!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
daria

Data înscrierii: 21/Aug/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Ian 06, 2007 11:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si mie mi se intimpla. Probabil din cauza faptului ca noi nu vom putea experimenta in veci senzatiile pe care le traiesc ei... zic si eu, nu stiu...
Sus
octavianv

Data înscrierii: 10/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 10, 2007 1:21 am    Titlul subiectului: Se mai intampla Răspunde cu citat (quote)

Chestia cu senzatiile... asta depinde de fiecare in parte. Probabil ca asa se manifesta, chiar si la heterosexuali, latura "cealalta". Si eu am avut fantezii de genul asta si garantez ca nu sunt gay.
roxisv

Data înscrierii: 08/Feb/2007
Locație: Bucuretsi

MesajTrimis: Joi Feb 08, 2007 5:20 pm    Titlul subiectului: Re: Fantezie cu homosexuali!! Răspunde cu citat (quote)

si euma excit cind vad 2 barbati facind sex!
Giuli a scris:
Nu stiu cat sunt eu de anormala, dar de multe ori m aexcit foarte mult cand vad poze cu homosexuali sau mi-i imaginez pe acestia....ma termin imediat...Mai are cineva fantezii de genul acesta...Ca pe invers nu sunt garantat!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Giuli

Data înscrierii: 12/Dec/2006

MesajTrimis: Lun Oct 22, 2007 7:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Credeam ca eu sunt ...mai ciudata...chiar m-am gandit sa cumpar un penis pentru transexuali, sa o fac cu prietenul, dar nu stiu cum sa abordez problema cu el, pentru ca nu cred ca ar fi de acord!
Sus
tyby69

Data înscrierii: 21/Iul/2017
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin Iul 21, 2017 11:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mi.ar place sa i.o sug unui barbat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Vise sau fantezii erotice Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Varianta în limba română: Romanian phpBB online community