Prima Pagina         FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   
Mesaje privateMesaje private  
AutentificareAutentificare  
Mituri , mituri..
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Marime vs. calitate?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
bombonica

Data înscrierii: 23/Noi/2005

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 9:11 pm    Titlul subiectului: Mituri , mituri.. Răspunde cu citat (quote)

Astea sunt mituri..normal ca barbatii prefera "pasaricile stramte" Very Happy , dar ce nu realizeaza ei este ca, o data excitata, vaginul femeii se dilata Wink . Legat de baietei, nu as dori la nici o surata de-a mea sa intalneasca un Tom degetel, insa, in general, orice barbat cu putina fantezie isi poate face treaba bine chiar daca e mai putin "dotat".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gicutzu

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 10:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tom degetel??? Asta e noua Razz ... pacat de cei care sunt asa..cam nashpoa
Sus
Dan_20bv

Data înscrierii: 09/Ian/2006
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar Ian 10, 2006 8:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bombonica, ai intalnit un tom degetel? si cum ai reactionat? defapt ce intelegi tu prin tom degetel? banuiesc ca nu te referi la 13, 14 cm...foarte multi sunt asa...
Sus
anamaria

Data înscrierii: 04/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Ian 12, 2006 11:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

13-14 sunt numai buni de sex anal:))
Sus
raulms

Data înscrierii: 12/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Ian 12, 2006 2:33 pm    Titlul subiectului: eu stiu... Răspunde cu citat (quote)

Eu stiu ca in Romania conform statisticii dimensiunea medie este de 14,8 cm.

Acum bineinteles ca depinde si cum o masori, aceasi dimensiune poate sa iasa si 18 cm Laughing

Am un bun prieten care o are de 18,5 cm in mod real. El mi se plange ca pe 6 din 10 fete au dureri cand face sex putin mai "violent".

Eu sunt foarte curios sa ne spune fetele care este in mod real (fara exagerari sau masurari "trucate") dimensiunea unui penis ideal pentru ele. Wink

Mie imi vine greu sa cred ca un penis de 15-16 cm bine proportionat nu satisface orice dorinte, dar aceasta este parerea subiectiva a unui baiat. Wink
ancuta

MesajTrimis: Joi Ian 12, 2006 9:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu am masurat niciodata un penis, nici macar pe al prietenului meu, dar am ochiul format. Recunosc din ochi un penis care, dupa marime, ar trebui sa ma satisfaca si tot asa unul care sa ma lase destul de rece.
Ei, acum, din curiozitate, m-am dus si am luat o linie sa apreciez mai bine ce inseamna un penis de 13-14 cm. E cam mic ce-i drept. Cam asa ar trebui sa fie in stare normala, nu erecta.
Eu pot spune - fara sa incerc sa jignesc pe nimeni- ca am intalnit destui barbati, foarte mandri de dotarea lor, chiar daca nu prea ar fi avut de ce. Nici nu prea simteai bine ce ai in tine. Iar la un anal, intra direct si puternic in mine, fara nici o reactie de durere sau de placer.
Aici depinde de fiecare. Asa cum spunea Raul - la un moment dat- ca exista comportamente diferite ale indivizilor in actul sexual, la fel zic si eu ca - la capitolul lungime - depinde cu cat se multumeste fiecare, si mai depinde si cate a vazut ca sa poata aprecia mai bine.

Eu, una, nu ma multumesc cu "putin" sub nici o forma! Nu ca as fi foarte pretentioasa, dar imi place sa ma simt bine in timpul actului sexual, nu sa astept sa se termine mai repede.
Sus
ana
Vizitator

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2006 9:08 am    Titlul subiectului: acelasi Răspunde cu citat (quote)

pai cine se multumeste cu putin...eu nu asta stiu sigur...e naspa knd ai un moment din ala in kre vrei mai mult si mai mult...si prietenul tau iti spune..."numai pot te rog intelege ma te rog nu te supara"moa mai mult te apuca dracii knd auzi asa ceva!sa va spun un secret...eu am un prieten de 4 ani...eh dupa 4 ani ar trbui sa sti ce sa i faci prietenei/lui ca sa se simta bine,nu?eh...eu si acum il "invat" pe prietenul meu ce sa mi faca und sa ma atinga cum sa ma sarute und sa ma sarute...doamne...odata i am zis sa ma sarute pe spate usor cu limba...eh de atunci de fiecare data knd faceam dragoste el numai akl ma saruta Laughing si i am zis la un moment dat"iuby nu ma mai saruta akl k nu mai imi place"dar el imi rasp "da' und vrei sa te sarut iubita?"jeeze...este dotat intr adevar.. Wink are cu ce se lauda dar pacat ca nu stie cum sa o foloseasca...macar marimea ma tine alive...:lol:ah si eu n am mai facut o pana acum cu altcineva...oare cum o fi???
Sus
ce conteaza cine-s
Vizitator

MesajTrimis: Dum Feb 26, 2006 2:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu stiu cati dintre voi ma credeti, eu o am undeva pe la 19 si putin de centimetri si pana acuma cred ca nu am dezaamagit nici o fata, ba chiar a fost o oarecare problema :
acum 2 ani faceam sex cu o tipa si era o persoana noconformista si dupa 20 de minute dupa ce am penetrato in vagin a inceput sa ii curga sange.. putin, dar indeajuns sa ma sperie putin pentru ca tipa tot zicea mai repede, mai tare s.a.m.d.
odata o tipa s-a speriat oarecum si dupa 5 minute dupa ce am penetrato a preferat sa imi faca sex oral .. asta nu stiu de ce dar oarecum a fost mai bine

cu stima, george
Sus
baby

Data înscrierii: 27/Dec/2005

MesajTrimis: Dum Feb 26, 2006 7:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai si atunci de ce semnezi "ce conteaza cine-s"??? Laughing Spune domne mai multe despre matalica...eventual o poza cu corpul delict in mana Embarassed ...pentru o eventuala reconstituire Wink
Sus
ce conteazaa cine-s

Data înscrierii: 26/Feb/2006

MesajTrimis: Dum Feb 26, 2006 9:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pana la urma m-am inregistrat, cu " ce conteaza cine-s " Very Happy
baby, nu imi este greu sa iau aparatul digital si sa fac cateva poze dar n-as vrea sa apara aici, poate doar sa le vezi tu... si evident mai multe despre mine poti afla doar tu Laughing send me a private message de vrei sa stii mai multe Laughing in sensul ca de vrei sa vezi ca nu mint dar nici nu ma laud

cu stima, george
daria

Data înscrierii: 21/Aug/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Aug 25, 2006 1:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"are cu ce se lauda dar pacat ca nu stie cum sa o foloseasca" (spunea Ana mai sus)Crying or Very sad
Of, doamne, de ce nu s-or face niste scoli care sa aiba cursuri obligatorii?!
Sus
bixie

Data înscrierii: 03/Mar/2006
Locație: arad

MesajTrimis: Sâm Aug 26, 2006 3:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De obicei e bine daca parteneri se petrivesc sexual,el mare ea adanca si invers ca atunci candmarimile nu coincid ala e chin curat pt ambi. Rolling Eyes
jiji
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 11:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

trei bagaboante discutau in contradictoriu. una zicea ca trebuie sa fie si groasa si mare alta ca mare si subtire iar ultima mica si groasa. si pentru ca nu s-au inteles la cum trebuie sa fie , au ajuns la un judecator.
cand le-a auzit, judecatorul si-a pus mainile in cap.
ce se le zic acestor femei? se intreba el. si plin de suparare ajunse acasa. nevasta judecatorului il vazu si il intreba. ce ai ma barbate? si-i povestii judecatorul toata tarasenia de la tribunal.
ma, da' prost esti. uite , cand te duci maine la tribunal si vin alea sa le spui asa: fie cum o fi , numai vesela sa fie.
bucuros judecatorul se duse dimineata la tribunal , le chema pe fete si le spuse ce-i spusese nevasta-sa.
una dintre bagaboanta, mai in varsta, se apropie de judecator si-i spuse:
domne, eu sant mama curvelor, da' cine ti-a spus asta e regina curvelor.
Sus
Pisoiu

Data înscrierii: 12/Dec/2006

MesajTrimis: Mar Dec 12, 2006 10:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fiecare isi gaseste perechea, dar stii ca un orgasm e mai mult provocat psihic decat fizic, asa ca o femeie cand vede un penis destul de mare, devine mai excitata, e normal nu??? Si asa e si la barbati, dar e si fizic, barbatul o baga "ca in oala" cum se spune nu simte mai nimik.
Sus
octavianv

Data înscrierii: 10/Ian/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 10, 2007 1:32 am    Titlul subiectului: Conteaza, dar in alt fel decat se crede Răspunde cu citat (quote)

Problema se pune daca cei doi parteneri sunt "potriviti" si folosesc pozitia potrivita... Pentru ca fiecaruia i se potriveste altceva. Si, hey boyz, de preludiu stiu ca ati auzit, dar de postludiu? Starea de bine a partenerei se poate prelungi si dupa... Nu toc-poc, "hai sa fumam o tzigare". Oricum, cert este ca orice sac isi are peticul lui.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Marime vs. calitate? Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Varianta în limba română: Romanian phpBB online community