Prima Pagina         FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   
Mesaje privateMesaje private  
AutentificareAutentificare  
Tipuri de orgasme.....ce si cum.....
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Orgasmul
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
reCOOL

Data înscrierii: 15/Ian/2006
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Lun Ian 23, 2006 9:58 pm    Titlul subiectului: Tipuri de orgasme.....ce si cum..... Răspunde cu citat (quote)

Ma refer la cele de origine feminina ca la barbatiii se stie numai 1 exista Sad Sad Crying or Very sad
reCOOL

MesajTrimis: Lun Ian 23, 2006 10:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clitoridian... cel vaginal(stimularea pct-lui G)....si cel anal....cel mai des??cel mai intens???Astept raspunsuri fetelor!
reCOOL

MesajTrimis: Lun Ian 23, 2006 10:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aaaa daca fetele au orgasm anal....atunci baietii Gay (pasivi) au si ei?? Astept sa raspunda un Gay sau eu stiu cineva ce ii in cunostiinta de cauza!
adyo13

Data înscrierii: 12/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Ian 24, 2006 1:44 am    Titlul subiectului: numai unul? Răspunde cu citat (quote)

parca mai era ji treaba aia cu prostata...G-ul nostru...ji cica de la un anumit nivel al excitatziei indiferent de natura ei..se poate continua pana la orgasm numai cu stimularea (DIRECTA)..a prostatei...insa asta presupune actiuni ce par "sfashietoare" pt unii...mai ales pt mine Arrow
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
reCOOL

MesajTrimis: Mie Ian 25, 2006 12:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Shocked Shocked fi pls...mai explicit/a!! nu prea inteleg... Idea (idea)
adyo13

Data înscrierii: 12/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Ian 25, 2006 12:10 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

reCOOL..incercam sa spun ca...aja cum ai scris in primul mesaj...ar putea fi ji la baietzi mai multe tipuri de orgasm...ji pana sa ajung la a fi considerat gay...tind sa cred ca stimularea anala ne produce mai multa placere decat fetelor..noi avand acolo prostata...ji daca ele pot avea orgasm in urma sexului anal...de ce n-am avea ji noi in urma unei stimulari..cu sau fara penetrare ==>> deci alt tip de orgasm masculin Razz
Sus
aaa
Vizitator

MesajTrimis: Mar Feb 07, 2006 4:58 pm    Titlul subiectului: orgasmul Răspunde cu citat (quote)

ma poate lamuri si pe mine cineva..am avut orgasm doar de 3 ori intr-o relatie de 2 ani si aceste 3 orgasmuri le-am avut consecutiv.de atunci nu s-a mai intamplat nik.ma simt bine,dar atat Embarassed
Sus
dee
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Feb 25, 2006 10:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

i'm a girl
orgasmul clitoridian se obtine foarte usor, la fel si cel anal(in maxim 30 sec de la penetrare).
Vaginal este mai ...ciudat. Ma simt bine, ajung sa ma urc pe pereti(ma doare capul de la intensitatea prea mare) dar parca nu simt niciodata ca am trecut ultimul prag, nu se termina violent(cu contractii and ...) ci este ca o relaxare.Sunt mai ciudata la capitolul asta...
Sus
dee
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Feb 25, 2006 10:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am uitat sa amintesc orgasmul cutanat...
nu mi s-a intamplat decat de 2 ori pana acum sa ating climaxul fara a stimula nici una din zonele erogene arhicunoscute, ci doar prin atingerea epidermei din zone fara o concentratie nervoasa sporita. Recunosc ca nu am mai incercat, (fiind prea nerabdatoare sa folosesc metodele clasice) desi mi se pare destul de usor...
Sus
baby

Data înscrierii: 27/Dec/2005

MesajTrimis: Dum Feb 26, 2006 7:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dee, poti sa detaliezi mai mult acest tip de orgasm...mai exact cum l-ai obtinut?
Sus
yo

Data înscrierii: 15/Apr/2006

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 10:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

din cate stiu,si barbatii pot ajunge la orgasm anal,nu trebuie neaparat sa fi gay,fata poate stimula anusul barbatului cu degetul si limba si ajung si ei la orgasm anal...dar trebuie si fata sa stie cum sa faca k altfel ramane Sad
Sus
bixie

Data înscrierii: 03/Mar/2006
Locație: arad

MesajTrimis: Dum Apr 23, 2006 1:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La barbati punctul G se afla in anus si stimulasrea lui de femei poate provoca un orgasm nebun. Rolling Eyes Twisted Evil
seb

Data înscrierii: 23/Apr/2006

MesajTrimis: Dum Apr 23, 2006 6:05 pm    Titlul subiectului: detalii Răspunde cu citat (quote)

poti detalia ? te rog!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
reCOOL

MesajTrimis: Lun Apr 24, 2006 4:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Te corectez un pic bixie.....punctul G la baietii este prostata si nu se afla in anus dar este cel mai bine stimulata prin anus..... Wink
bixie

Data înscrierii: 03/Mar/2006
Locație: arad

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 12:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc pt rectificare. Razz
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Orgasmul Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Varianta în limba română: Romanian phpBB online community