Prima Pagina         FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   
Mesaje privateMesaje private  
AutentificareAutentificare  
LIMBI IN FUND
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Ce sex iti place?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
CORINA
Vizitator

MesajTrimis: Dum Iul 02, 2006 7:14 pm    Titlul subiectului: LIMBI IN FUND Răspunde cu citat (quote)

va place sa dati si-sau sa primiti limbi in fund?ce opinia aveti despre acesta practica?
Sus
Adrian_a
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 03, 2006 4:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

foarte mult si sa ofer si sa primesc
Sus
emese
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 03, 2006 8:13 am    Titlul subiectului: limbi in fund Răspunde cu citat (quote)

mie personal imi place s-a fiu linsa in cur,mai ales daca cineva vrea s-a faca si sex anal cu mine .e foarte excitant.in schimb nu imi place sa ling barbatii.
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iul 07, 2006 2:07 pm    Titlul subiectului: Re: limbi in fund Răspunde cu citat (quote)

[quote="emese"]mie personal imi place s-a fiu linsa in cur,mai ales daca cineva vrea s-a faca si sex anal cu mine .e foarte excitant.in schimb nu imi place sa ling barbatii.[/quote]
as dori sa te cunosc! csts11@yahho.com
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iul 13, 2006 3:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

prietenei mele ii place sa primeasca, se intinde si suspina, si nu se satura
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Iul 15, 2006 6:10 pm    Titlul subiectului: Re: LIMBI IN FUND Răspunde cu citat (quote)

și mie ami place foarte mult sa lucrez cu limba....musat_mar@hotmail.com
Sus
CIP_PH
Vizitator

MesajTrimis: Dum Iul 16, 2006 4:17 pm    Titlul subiectului: Re: limbi in fund Răspunde cu citat (quote)

[quote="emese"]mie personal imi place s-a fiu linsa in cur,mai ales daca cineva vrea s-a faca si sex anal cu mine .e foarte excitant.in schimb nu imi place sa ling barbatii.[/quote] as vrea sa vne cunoastem .ionutpaulcojocaru@yahoo.com
Sus
uigres87

Data înscrierii: 17/Iul/2006

MesajTrimis: Lun Iul 17, 2006 8:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy

Ultima modificare efectuată de către uigres87 la Vin Ian 11, 2008 11:18 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 17, 2006 4:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am dat si eu limbute in fundulet
Sus
vasile
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Aug 19, 2006 10:04 pm    Titlul subiectului: Re: limbi in fund Răspunde cu citat (quote)

[quote="emese"]mie personal imi place s-a fiu linsa in cur,mai ales daca cineva vrea s-a faca si sex anal cu mine .e foarte excitant.in schimb nu imi place sa ling barbatii.[/quote] as vrea sa ne cunoastem conteactazama zaharia.vasili@email.ro
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Dum Aug 20, 2006 2:23 pm    Titlul subiectului: Re: LIMBI IN FUND Răspunde cu citat (quote)

da e excitant , dar numai cand o faci cu pers. iubita.
Sus
anda
Vizitator

MesajTrimis: Dum Aug 20, 2006 9:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar daca se gadila?
Sus
magurad
Vizitator

MesajTrimis: Mar Aug 29, 2006 4:38 pm    Titlul subiectului: Re: LIMBI IN FUND Răspunde cu citat (quote)

[quote="CORINA"]va place sa dati si-sau sa primiti limbi in fund?ce opinia aveti despre acesta practica?[/quote][b]este cel mai excitant[/b]
Sus
magurad
Vizitator

MesajTrimis: Mar Aug 29, 2006 4:41 pm    Titlul subiectului: limbi in fund Răspunde cu citat (quote)

nu neaparat,cand te exciti dai frau liber placeriilor
Sus
magurad
Vizitator

MesajTrimis: Mar Aug 29, 2006 6:00 pm    Titlul subiectului: Re: limbi in fund Răspunde cu citat (quote)

[quote="vasile"][quote="emese"]mie personal imi place s-a fiu linsa in cur,mai ales daca cineva vrea s-a faca si sex anal cu mine .e foarte excitant.in schimb nu imi place sa ling barbatii.[/quote] as vrea sa ne cunoastem conteactazama za haria.vasili@email.ro[/quote] da mi nr de telefon si te rezolv imedit
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Ce sex iti place? Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 1 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Varianta în limba română: Romanian phpBB online community