Prima Pagina         FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   
Mesaje privateMesaje private  
AutentificareAutentificare  
Locuri Ciudate? :) Surely
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Ciudatenii in sex
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
GEORGiQ

Data înscrierii: 12/Ian/2006
Locație: Barlad

MesajTrimis: Joi Ian 12, 2006 10:43 am    Titlul subiectului: Locuri Ciudate? :) Surely Răspunde cu citat (quote)

Eu am facut-o si in:

- ambulante
- pompierii
- scari de bloc
- lift
- pe bloc
- in pat
- in masina
- pe malul marii
- pe biroul meu unde tin acum pc-ul
- acasa la o fosta prietena de-a mea (un loc destul de ciudat) P.S. : Peste tot... si pe jos, si pe pat, si pe masa

si cam atat... ca-mi ajunge momentan, am doar 16 ani, nu m-am facut business man sa-mi trag secretara sexy si sa trag in ea la birou Very Happy
anamaria

Data înscrierii: 04/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Ian 12, 2006 11:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In wc-u la facultate Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
raul
Vizitator

MesajTrimis: Joi Ian 12, 2006 1:15 pm    Titlul subiectului: lucuri ciudate, normale sau interesante... Răspunde cu citat (quote)

In unele locuri sex in altele masturbare:
pe plaja ziua,
pe plaja noaptea,
in tren la vagon de dormit,
in tren in compartiment,
in tren pe hol,
in autocar,
in avion,
in masina,
in barca pe lac,
pe bloc,
in padure,
in cort la munte,
mai sunt multe Smile
Sus
raulms

MesajTrimis: Joi Ian 12, 2006 1:22 pm    Titlul subiectului: locuri ciudate, normale sau interesante...? Răspunde cu citat (quote)

Trimis: Joi Ian 12, 2006 1:15 pm Titlul subiectului: lucuri ciudate, normale sau interesante...

--------------------------------------------------------------------------------

In unele locuri sex in altele masturbare:
pe plaja ziua,
pe plaja noaptea,
in tren la vagon de dormit,
in tren in compartiment,
in tren pe hol,
in autocar,
in avion,
in masina,
in barca pe lac,
pe bloc,
in padure,
in cort la munte,
mai sunt multe Wink
butterfly
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Ian 14, 2006 3:48 pm    Titlul subiectului: ciudatienii in sex Răspunde cu citat (quote)

parc sau toaleta dintr un bar Laughing destul de multa adrenalina Very Happy
Sus
crynight1969

Data înscrierii: 15/Ian/2006
Locație: Iasi

MesajTrimis: Joi Ian 19, 2006 12:22 am    Titlul subiectului: Imaginatzia!!! Răspunde cu citat (quote)

dar in minte n-ai fct-o???
Creierul e cel mai mare "organ sexual"....
Shi preotziii recunosc asta....ce zici?!?
Homo must die!Thank you for cooperation!
Sus
anamaria

Data înscrierii: 04/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Ian 20, 2006 1:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy
Sus
nemrac2love

Data înscrierii: 22/Ian/2006

MesajTrimis: Sâm Ian 28, 2006 11:19 am    Titlul subiectului: Ciudatenii in sex Răspunde cu citat (quote)

locul care cred eu ca e cel mai ciudat si as vrea sa o fac e pe o scena in timpul unui concert.nice Question
Sus
adyo13

MesajTrimis: Sâm Ian 28, 2006 4:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am facut-o la geam la bunica-mea...am mai incercat ceva cand s-a blocat liftul..dar a tzinut prea putzin ji nici n-am inceput....ji inca undeva ciudat : intr-o casa din muzeul satului
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Feb 17, 2006 11:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in cinematograf in timpul ciclului
Sus
cristinel3

Data înscrierii: 15/Feb/2006

MesajTrimis: Vin Feb 17, 2006 11:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu sunt cu cinematograful
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Myotz

Data înscrierii: 22/Feb/2006

MesajTrimis: Mie Mar 01, 2006 6:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

n-am inteles daca e dupa imaginatie sau dupa realitate, dar le iau pe ambele: in imaginatia mea, cel mai ciudat loc ar fi intr-o nava cosmica (exagerez, dar e un loc); in realitate, cel mai ciudat loc a fost in patul altcuiva, sub privirile altora. sincer, mi-ar fi placut daca astia ar fi niste habotnici, sa-i sochez de-a binelea! Laughing dar n-a fost sa fie, am avut norocul ca ei sa fie neaparat niste oameni toleranti... nu stiu ce intelegeti din cele scrise de mine, dar fie ce-o fi.
Marco

Data înscrierii: 09/Mar/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 09, 2006 10:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

locuri ciudate..hmmm:

in fata casutei - la Costinesti
in mare la ora 11:00 ...cu multa lume in jur Razz - eforie nord - plaja debarcader
pe balcon
pe scara blocului
in parc
in casa la un amic...cu mai multi "spectatori"
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
in trecere
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 10:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

interesante mesajele voastre... ma bucur ca incep sa existe oameni cu mintea deschisa!
eu cred ca e foarte important sa faci ceea ce iti doresti si mai mult in momentul cand te gandesti la un anumit lucru.
Asa am ajuns sa fac dragoste in cort la mare la o temperatura de 30 de grade incat ne curgeau broboane de sudoare, apoi in mare a fost extraordinar ( multa adrenalina mai ales ca era destula lume in apa care nu trebuia sa stie ce facem noi acolo ) ar mai fi urmat si pe plaja, seara, numai ca a plouat si nu m-a mai incantat ideea. La vara insa... nu se stie!
Apoi tot fain a fost in padure, printre copaci... E frumos de incercat in aer liber!!!
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mai 17, 2006 7:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="anamaria"]Very Happy[/quote][b] Embarassed Laughing Evil or Very Mad
[/b]
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Ciudatenii in sex Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Varianta în limba română: Romanian phpBB online community