Prima Pagina         FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   
Mesaje privateMesaje private  
AutentificareAutentificare  
Sex cu animale ( caini)

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Ciudatenii in sex
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
sexforpassion

Data înscrierii: 02/Iul/2017

MesajTrimis: Dum Iul 02, 2017 2:34 am    Titlul subiectului: Sex cu animale ( caini) Răspunde cu citat (quote)

Ma intreb, mai are cineva aceasta fantezie??? Am vazut cateva filmulete unde cateva femei faceau asta, atat ele cat si cainii se simteau destul de bine, stiu stiu pare ciudat, dar mai exista animale care se imperecheaza intre specii, sau de ce ne incita si ne duce cu gandul daca asa ceva nu ar fi posibil?[/b]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
alecsandru123

Data înscrierii: 25/Iul/2017

MesajTrimis: Mar Iul 25, 2017 1:25 pm    Titlul subiectului: sex cu animale Răspunde cu citat (quote)

E o idee foarte buna de dezbatut...din cate stiu eu nu exista animale care sa se imperecheze intre specii..tocmai asa si defineste specia, o populatie de indivizi care se reproduc izolat...Faptul ca incita si starneste apetitul unor persoane, o femeie cu un caine, tine mai mult de psihic si de fanteziile oamenilor. si da,am vazut si eu femei facand sex cu caini,si pareau ca se simt grozav,atat tipa cat si cainele. Very Happy
Sus
sexforpassion

Data înscrierii: 02/Iul/2017

MesajTrimis: Sâm Aug 05, 2017 12:22 am    Titlul subiectului: hei Răspunde cu citat (quote)

Normal ca fiecare specie se deosebeste prin altceva, dar sa nu uitam ca orice este posibi pe acest pamant, poate s-au intamplat lucruri mai grave de atat, se prea poate sa fie si o tulburare pshica!
Sus
brasovean

Data înscrierii: 04/Ian/2006
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2017 11:07 pm    Titlul subiectului: Re: Sex cu animale ( caini) Răspunde cu citat (quote)

sexforpassion a scris:
Ma intreb, mai are cineva aceasta fantezie??? Am vazut cateva filmulete unde cateva femei faceau asta, atat ele cat si cainii se simteau destul de bine, stiu stiu pare ciudat, dar mai exista animale care se imperecheaza intre specii, sau de ce ne incita si ne duce cu gandul daca asa ceva nu ar fi posibil?[/b]

https://www.noktashop.com.tr/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Ciudatenii in sex Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Varianta în limba română: Romanian phpBB online community