Prima Pagina         FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   
Mesaje privateMesaje private  
AutentificareAutentificare  
E mai placut sexul oral decat normal?

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Ce sex iti place?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dulcik



Data înscrierii: 12/Dec/2006
Mesaje: 80

MesajTrimis: Lun Oct 27, 2008 7:11 pm    Titlul subiectului: E mai placut sexul oral decat normal? Răspunde cu citat (quote)

Eu ma termin mult mai repede atunci cand fac sex oral, decat normal, dar placerea e mai mare cand ma termin normal...multi zic faptul ca e mai placut oralul...asa e?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Pisoiu



Data înscrierii: 12/Dec/2006
Mesaje: 15

MesajTrimis: Lun Oct 27, 2008 9:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pentru barbati cred ca oralul este pe primul loc, oricum sunt unele fete cu care doar asta poti face!~
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dulcik



Data înscrierii: 12/Dec/2006
Mesaje: 80

MesajTrimis: Vin Noi 07, 2008 10:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hmm...barbatii in general se termina mult mai repede decat femeia..deci ei ar trebui sa practice mai mult sexul oral...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misu21



Data înscrierii: 14/Feb/2010
Mesaje: 2

MesajTrimis: Dum Feb 14, 2010 11:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu termin mai greu daca imi face sex oral,daca fac sex normal termin mult mai repede
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Giuli



Data înscrierii: 12/Dec/2006
Mesaje: 149

MesajTrimis: Mie Apr 07, 2010 1:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca oralul este mai placut ...doar gandul si te excita..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gigisor



Data înscrierii: 16/Aug/2010
Mesaje: 3

MesajTrimis: Mie Aug 18, 2010 9:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[qu
ote="Giuli"]cred ca oralul este mai placut ...doar gandul si te excita..[/quote]
oralul e bun dar trebuie sa stie fata meserie,analul e bun mai ales daca fetita are un curisor micut si fese ferme sa rupa p... in doua. Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
BlondaWEB



Data înscrierii: 19/Feb/2011
Mesaje: 16
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Noi 04, 2012 6:29 pm    Titlul subiectului: Raspuns Răspunde cu citat (quote)

Sexu oral e la fel de bun ca cel normal , numai ca vine in completarea . Deci se incepe cu sex oral si se continua cu normal , daca vrei sa faci un sex adevarat . Very Happy
_________________
Distractie erotica la WEB http://www.webxweb.go.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
LauraSS



Data înscrierii: 02/Ian/2013
Mesaje: 39

MesajTrimis: Mie Ian 02, 2013 7:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ati incercat pastilele de potenta X-pill? Tratament ejaculare precoce. Remediu 100% natural. Potenta maxima

http://www.x-pills.ro/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului SexInfo.ro -> Ce sex iti place? Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Varianta în limba română: Romanian phpBB online community